Кошик
264 відгуків
resori.com.ua
+380 (67) 269-38-80

Ремонт супортів

Ремонт супортів

Ознаки несправного супорта

Помітивши один або кілька наведених нижче ознак при керуванні автомобілем, настійно рекомендуємо звернутися на діагностичний огляд гальмівних супортів. Нижче наведені основні ознаки несправності супортів:

· Помітне збільшення гальмівного шляху.

· Відведення автомобіля убік при здійсненні гальмування.

· Істотне підвищення витрати палива.

· Нестабільне функціонування систем ARS, ABS.

· Прискорений знос гальмівних колодок.

· Відчутні вібрації керма при гальмуванні.

· Низька ефективність або відмову механізму ручного гальма.

Етапи ремонту супорта

Справно функціонує гальмівна система — це основа впевненого і безпечного водіння автотранспортного засобу. Супорт виступає виконавчим механізмом і може потребувати наступних процедурах у разі несправності:

· Здійснення діагностики проблеми несправності;

· Розбирання супорта;

· Комплексна очистка за допомогою спец. очисника;

· Заміна ремонтного комплекту;

· Заміна поршня (у разі необхідності);

· Здійснення ремонту механізму самоподвода;

· Здійснення остаточного складання з використанням професійної мастила для супортів.

Профілактика супортів

Гальмівний супорт в процесі експлуатації піддається високим температурним режимам і впливу агресивних середовищ (в тому числі, бруд, солі, реагенти). В цілях запобігання регулярних поломок супортів виникає необхідність їх обслуговування – розбирання і змащення. При здійсненні цього виду робіт здійснюється перевірка цілісності гумових ущільнень і стану поршня. При профілактичному обслуговуванні задніх супортів паралельно проводиться перевірка роботи механізму ручника.

Супорт буде якісно служити довгий час тільки при правильно підібраному смазывающем матеріалі. Тому тут необхідно використовувати тільки спеціальні мастила.

Наші гарантії

Ми виробляємо тільки якісний професійний ремонт гальмівних супортів за вигідними цінами. Це дозволить вам заощадити кошти на придбання нових деталей, які за якістю можуть виявитися не краще відремонтованих.

Результат використання накопиченого досвіду та індивідуального підходу до кожного клієнта; — професійна та оперативна робота. Всі ремонтні роботи здійснюються без передоплати і в найкоротші терміни!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner